TONICK

Nejlevnější ubytování v Praze?

Ahoj zodpovědní 🙂
Koncem srpna mám třídenní výlet do Prahy a potřebuji dvě noci (pátek-sobota a sobota – neděle) strávit na nějaké ubytovně, kde mi stačí jen následující věci:

  • být ubytován sám (nemít tam Ukrajince na pokoji)
  • společná sociální zařízení (nemusí být na pokoji)
  • když tam zamču věci, tak si musím být jistý, že tam nikdo nepoleze
  • celodenní přístup do pokoje (aby se třeba globálně nezamykala ubytovna v 21 a odemykala až v 7)
  • povlečení bude vypadat jako nové

Stačí mi prakticky „pokoj“, kde bude jedna postel, okno a minimum místa -třeba dva čtvereční metry.

Předpokládám, že mi budete doporučovat některé koleje. Stejně bych Vás ale poprosil o co nejkonkrétnější tip. Třeba i něco, kde bych mohl využít svoji ISIC kartu pro případné slevy.

Děkuji mockrát :)

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do modré lišty. Třeba vám bude některý odkaz vyhovovat.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=nejlevn%C4%9Bj%C5%­A1%C3%AD+ubytov%C3%A1n%C­3%AD+v+Praze&sa=Vyh­ledat#1514