tomtttt

nejlépe, nejkrásněji vizuálně zpracovaný film

Odpovědi
manon

Nevím jestli nejlépe, ale parádně si s vizuální stránkou pohráli tvůrci třeba ve filmu Kill Bill nebo Amélie z Montmartru.

Lakeysha

tak pokud to chceš brát podle efektů a kostýmů a tak, tak to rozhodně LOTR, ale jinak třeba filmy s Jeremy Rennerem jsou všechny výborná podívaná:-DDD

Vizuálně velmi propracovaný je nový film Moonrise Kingdom od Wese Anresona. V podstatě každý záběr má vtipnou a příjemnou kompozici. Doporučuji vidět v kině.