Lorgins

Nejkrásnější věta, kterou jste kdy slyšeli?

Nejlepší odpověď
MK44

„Nemusíš.“

Další odpovědi
anonym

Budeme mít miminko.

www

Pane … v srpnu už můžete jít do důchodu! 😁

NikkiD

„Buďte v klidu, žádný dítě tam nevidím.“ (moje paní doktorka) :D:D

novaky

rozvedu se s tebou

Luciet

Miluji Tě. – z pravé lásky

marci1

(Moje jméno)…já Tě mám moc rád, prostě Tě miluji. 🙂

anonym

Použili ji poslední dva zaměstnavatelé. Dáme ti max. stropy (plat), ale nastoupíš na vejšku. Samou radostí jsem skákal a tak jsem dal výpověď dohodou, u obou.

Beer4Real

Ano, vy jste opravdu výhercem 4 miliard.

petra15

Pan gynekolog ti to povi.....:) Gratuluji, jste tehotna......

a623682@drdr

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!

zjentek

„už to nikdy nebude jako předtím“

marci1

Otázka zní : … kterou jste slyšeli … a ne, kterou byste chtěli slyšet. 🙂

cochee

petra15: té tvojí odpovědi asi dostatečně nerozumím – ty jsi v cca 15 letech (je ti tolik, ne?) těhotná a máš z toho radost? A Lorgins tomu ještě dala palec?

petra15

a psala jsem snad, ze ja ? jen jsem ji odpovedela…

petra15

a623682@drdr
So ein Mist hab ich noch nie gelesen, so ein Stuss–nein Tschuldigung ! Wie kommst du drauf ?

MK44

Darf ich mal statt seiner antworten? Das muss er von Monty Pyton gehört haben. Der tödlichste Witz. Ein Unsinn.

petra15

Ach, guck mal an ! Du auch schon…