zjentek

Nejdražší na basebalové čepici je vyšité logo? Je to tak?

Na českém trhu vídávám tyto čepice bez potisku/loga za cenovku v průměru 69 kč a tytéž čepice stejného provedení ze stejných materiálů s logem (vesměs strojově vyšitým) za cenovku průměrně 699 kč. Tak?

Odpovědi
Drap

Nemusí to tak nutně být. Čepice jsou z různých materiálu i různě šité, cena může být i několikrát větší, než jsou ty obyčejné. U výšivky je to složitější. Pokud si necháš vyšít jednu, tak cena bude jak několik čepic. Pokud jich budeš dělat tisíce, tak výšivka vyjde na cca 2 – 3 kč.

cappuccino

Za znacku se vzdycky plati! Proc si myslis, ze se prodava tolik padelku?
Treba v Turecku se muzes obliknout do znackovych veci za par kacek.

Michálek1245

Jasně, není to ani tak o tom vyšívání na textil, ale o tom, že existuje nějaká firma, která prodává práva na tu danou značku, ta si něco vezme, a pak je tady firma, která ty kšiltovky prodává, která prostě platí za tu licenci. Ve finále na tom nejvíc vydělává klub. No a pokud si je klub dělá sám (což je nesmysl), tak je prostě nějak nastavená cena. Chceš to? Tak plať.