kurec

Poradíte, jak vyřešit, když nejdou přehrát velká videa uložená na flashce?

Jednalo se o 2 hodinové video ve formátu MP4 které jsem si v řijnu roku 2017 dal na flash disk a teď nejde přehrát hlavně že menší videa co mám na té flashce i po delší dobu jdou normálně přehrát a jsem si jist že jak jsem to tam dal tak to video šlo i přehrát teď mi to píše jen soubor nelze přehrát. Podle mě ta flashka ztratila maličko dat z toho videa tím pádem video nelze přehrát jinak velikost videa je 2,23GB. Nešlo by to nějak zachránit ?

Původní neotázka
Nejdou přehrát velké videa na flashce

Odpovědi
Kura

Videa přes 2GB přímo z flash disku nepřehraješ, pokud to potřebuješ, musíš flashku zformátovat na jiný formát, který to podporuje.