Jan256

Nejdou nainstalovat Windows XP na nový počítač

Ahoj, koupil jsem si nový počítač a nedaří se mi na něj nainstalovat Windows XP. Píše to něco o tom, že nebyl nalezen pevný disk. Setkal se s tím někdo?

Nejlepší odpověď
KarelN

Měl jsem stejný problém, když jsem koupil počítač s diskem Seagate Barracuda. Problém tenkrát mělo více disků, více zdroj. Bylo potřeba disk vyměnit ☹

Zdroj: http://computer­world.cz/hardwa­re/pevne-disky-seagate-obsahuji-neprijemnou-chybu-3290

Další odpovědi
Dandi

zavolat odborníka nebo reklamovat disk s odůvodněním.