Farishta

Nejde přehrávat některé avi

Ahoj. Měnila jsem si do mobilu SD kartu 32 GB … nahrála jsem si fotky, hudbu, nějaký videa atd..problém je, že když jsem si tam nahrála nějaký filmy..tak mi najednou nejdou sputit… Jsou přitom klasicky .avi , prostě to vůbec nechápu. Velikost to ukazuje správnou, 2 videa s avi mi přitom jdou pustit, tak nevím, proč to najednou nejde…ani přehrávačem v mobilu, ani když jsem zkusila jiný. Jsem z toho blázen, nevíte, čim to může být?

Odpovědi
brillant

Také může záležet na rozlišení.

Alesh

*.avi je široký pojem, záleží na kodeku. Takhle jak to popisuješ by se na první pohled mohlo zdát, že je problém v kartě. Stalo se to opravdu najednou z ničeho nic? Tj., že film předtím šel a najednou nejde nebo jsi teď zkoušela nějaké další filmy a ty nejdou? Předpokládám tu druhou možnost, pak si ty určité filmy zkonvertuj na jiný formát nebo použij jiný kodek.

sonydawe

Zjistil bych jestli daný typ telefonu podporuje 32 gb kartu. Kdysi jsem měl v mobilu 8 gb i když tel podporoval pouze 4. Něco fungovalo, něco ne. Pak bych asi řešil rychlost a výtobce karty.