Security

Nejde Nainstalovat Antivirus…- > Pls Odpoved…

Včera sem si chtěl nainstalovat Antivirus ESET NOD32 a tak sem si ho nainstaloval, ale jak dokončím instalaci, tak je furt ten obrázek dole na liště červenej, ale už by měl být zelenej jako funkční…A jak dokončím instalaci, tak se musí restartovat pc, tak ho vždy restartuju a je to správně, ale furt ten obrázek mám červenej a ukazuje se, že " Neni zajištěna maximální ochrana " Prosím o radu…

Odpovědi
petr83

Pokud je s ESETem nejaký problém ikonka býva oranžovaá. Asi myslíte ikonku zabezpečení windows. Občas se stává, že se „zasekne“ dejte ručně eset aktualizovat(i kdyz je aktualní) problém potom ve většině případů zmizí.
Pokud by stále problém přetrvával zkuste ikonku rozkliknout, muže to být problem například s nezapnutým firewallem..