M.a.j.k.e.e.

Mám problém s antivirem. Poradíte, co mám dělat?

Mám v PC nainstalovaný ESET SMART SECURITY 8 a po aktualizaci mi nejde opětovně aktivovat, ale nejde mi ani odinstalovat. Při pokusu o odinstalaci se zobrazí chybová hláška, že ‚Tato akce je platná pouze u produktů, které jsou momentálně nainstalovány.‘ Co mám s tím prosím dělat?

Odpovědi
www

Poněvadž nevím přesně o jaké aktualizaci mluvíš, začni bodem obnovy systému a uvidíš sám.

arygnoc

prečo sa neobrátite na podporu produktu? ( https://servis­.eset.cz/ )

😉

názor na tento antivírus schválne nevyjadrujem, ale malá otázka na otázku:
prinúti vás to konečne zmeniť antivírus?

dr.luha

Použij třeba aplikaci IObit Uninstaller. V programech najdeš pomocí funkce zobrazit umístění souboru spouštěcí program Esetu, na něm pravým tlačítkem odinstalovat Zbytky stačí hodit do koše.