annas

Nejde mně otevřít Mozilla Firefox. Poradíte?

Klikla jsem na ikonu i uložení v programech, objeví se bílá stránka? Co mám udělat?

Děkuji.
Doplňuji:
Stáhla jsem Mozillu znova a je po problému.
Ještě jednou děkuji.

Nejlepší odpověď
arygnoc

mozilla – někdy tvá, než se zavře předchozí otevření, běží ještě doplněk plugin-containr.exe

stačí otevřít správce úloh a tento container ukončit.

potom lze nastartovat mozillu bez problému (týka se mozilly od v. 3 a výše).
Doplňuji:
šikulka.

;)

Další odpovědi
baghira

Zkus při spouštění držet stisknutou klávesou shift. Spustí se nouzový režim, v něm zkus zakázat všechny doplňky, pak případně i další volby. A ono se uvidí.

Lostindream

Jak napsal Baghira, zkusit nouzový režim. Pokud ani ten nepomůže, pravděpodobně bude třeba přeinstalovat prohlížeč. Je však pravděpodobné, že to nouzový režim vyřeší.

Zdroj: http://suppor­t.mozilla.com/cs/kb/N­ouzov%C3%BD%20­re%C5%BEim