panenka

nejde mi zvuk v počítači

potřebovala bych poradit včera jsem si stěhovala počítač a musela vše odpojit po připojení jsem zjistila že mi nejde na počítači zvuk můžete mě poradit co dělat s přesným postupem děkuji

Odpovědi
GangstaHelper

To je dost málo informací, je ale možné, ze jsi zapojila zvuk do špatné zásuvky.

Pokud máš obyčejné repro (Stereo – 2 repráky (nebo 3)), tak bys měla mít zvuk zapojený do ZELENÉ zásuvky, pokud je, a zvuk nejde, vyzkoušej vypojit a zapojit, do té samé zásuvky. Ujisti se, že je to úplně zapojené – ani kousek tenké části jacku nesmí být venku. Někdy to jde fakt ztuha, a vypadá to, že už to více zapojit nejde, ale půjde to.

Pokud to nepomůže, polož další otázku nebo napiš doplnění.