Dana 5

nejde mi spustit webkamera,pořád se natáčí a nic, co s tím

Doplňuji:
Při videohovoru vidím protější stranu, ale já vidět nejsem. Pořád se můj obraz jakoby natáčí, ale neobjeví se.

Odpovědi
cochee

Jako jak natáčí, co to znamená?
Doplňuji:
Aha. Ty nevidíš svůj obraz, anebo protějšek nevidí tvůj obraz? Jaký program nebo na které webové stránce probíhá ten videohovor? Pokud budu odpovídat dále, tak už v Diskuzi.

pusinka50

Při videohovoru vidíš jen protější stranu. Sebe nikoliv. Jen když se chceš vyfotit videokamerou, tak ji jen přes „Tento počítač“ zapneš a fotíš se