Tom 25

Ve Wordu mi nejde nic napsat, co s tím?

Lišta svítí šedě. jdou maximálně otevřít soubory z internetu, ale ani nejdou upravit. Když Word zapnu, tak zlomek sekundy „svítí“ barevně, ale pak zešedne. Mám koupenou licenci a nevim si s tím rady. Prosím o pomoc.

Odpovědi
ReHu

Možná ti někdo pomůže, ale......na co se vlastně ptáš?

ivzez

MsOffice je aktivována?

Nejde napsat nový dokument nebo jen nejdou upravovat
soubory z internetu (nejsou zaheslovány)?

_______

Doplňuji:

Stáhněte si některý kancelářský balík zdarma (např. Libre Office
nebo Open Office) a zkuste dokument upravit v něm. Půjde-li to,
je chyba v Ms Office. Nepůjde-li to, je chyba v dokumentech.