Kapicka

Nejde mi klikat na odkazy.Co s tím?

Ahoj,v poslední době se mi stává taková docela nepříjemná věc. Např. je někde odkaz na nějakou stránku,kliknu na něj ale načte se jen bílá stránka a nic není.Toto mi nedělá jen jeden konkrétní odkaz ale odkazy všeobecně. Nebo taky se mi to stalo,když jsem chtěla spustit písničky na playlistu,tak se mi znovu načte nová bílá stránka nebo taky někdy s nadpisem Prázdná stránka.Nevíte co s tím?Je to docela nepříjemné když si nutně potřebujete na něco odkliknout,ale vlastně ani nemůžete.Používám IE11 a předem říkám,že měnit prohlížeč nechci,jelikož jsem jinak s tímto prohlížečem spokojená.Děkuji vám za rady

Nejlepší odpověď
NeedHelp:(

A jde vám Internet? bez žádných much?
Doplňuji:
A zkuste se podívat zde lidé měli podobný problém :) ODKAZ: http://diskuse­.jakpsatweb.cz/?ac­tion=vthread&fo­rum=9&topic=19188