Reny

Nejde klasicky vypnout notebook přes Start. Kde je chyba?

Dobrý den, mám dotaz.
Když vypínám notebook přes Start, tak mi to ukazuje buď aktualizovat a vypnout, nebo aktualizovat a restartovat.Položka Vypnout se mi neukazuje. Zpočátku mi to ukazovalo, ale teď poslední dobou ne. Nevím kde se se stala chyba.
Můžete mi poradit? Předem děkuji za Vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
autacek

A zkoušela jsi dát tu volbu aktualizovat?

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jedná se o windows, kterej ti jasně říká, že budeš prvně aktualizovat a jinak ne, chyba není nikde, prostě dáš aktualizovat a vypnout >>> nemá cenu dávat restart, a pak vypnout, položka vypnout se ti tam po aktualizacích opět objeví …

Dochy

Znamená to, že systém na těch aktualizacích trvá a zkrátka při nejbližší příležitosti se je pokusí provést.Má je naplánované a připravené. pravděpdoobně jsou v systému aktualizace povolené a aktualizace které restart nevyžadují se vám nainstalují na pozadí a ani si jich nevšimnete.