snarkon

nejde fotoaparát samsung s5560

chtěl jsem se zeptat nejdem i fotoaparat na samsung s5560 vždycky jak na něj dám tak t onapíše chyba fotoaparátu a vypne se nevíte co stím?

Odpovědi
štamgast

Vyjmout baterku a pak zapnout? Vypnout a zapnout mobil? Kontaktovat technickou podporu nebo poslat na opravu?

olaxD

Ahoj asi ho máš už starý nebo špatný nebo skus koupit dobré baterky kdo ví co to je za fotak