Hykam

Nějaký outdoorový chytrý telefon, který byste mi mohli doporučit?

Pracuji v zemědělství, takže sháním nějaký prachu a voděodolný.
Děkuji

Nejlepší odpověď
Nykki

Vyber si..http://www­.alza.cz/mobil­ni-telefony/dle-pouziti/odolne/18852018­.htm
Kdybys nechtěl chytrý,tak pár kandidátů mám v šuplíku,ale s chytrým ti pomohu jenom takto… :)
Doplňuji:
Jinak sestřenka,také pracuje v zemědělství a dostala Caterpillar CAT B10 a ,když ho málem utopila,nic se nestalo :)

Další odpovědi
lin

Sony Xperia go

venkovan

Výběr je celkem velký – záleží kolik chceš investovat a hlavně co potřebuješ za funkce.
Někomu stačí aby s ním mohl praštit zajíce a králíka k nedělnímu obědu, jiný zas potřebuje víc funkcí.
Když jsi trochu ohleduplný, vystačíš s klasikou a sponechanou ochranou fólií přes displey. Ale mám teď Sony. Zajíci u nás nejsou, jen divoký prasata, tak ať je praštím něčím pořádným. Ony padnou jen když dostanou kvalitní ránu.

Bedy

Známý si tenkrát kupoval Nokii 3720 Classic a je oravdu dobrá – odolná proti stříkající vodě i prachu. Ale nová nevím, jestli se dá ještě sehnat…
Ale zkusil bych se podívat sem: http://www.f-mobil.cz/odolne-mobilni-telefony.html
Doplňuji:
Chytré telefony najdete v tom odkazu. Nokia 3720 Classic sice není chytrý telefon, ale vydrží dost.

anonym

Sony Xperia Go
Motorola Defy
Motorola Defy Mini
Motorola Defy +
Mototola Razr i
Caterpillar CAT B10 … ten je super odolny

zdroj: http://www.lep­sitelefon.cz
Doplňuji:
zajimave jsou i

Samsung Galaxy Xcover
Sony Xperia Active

vsechny jsou odolne proti prachu i vode … nektere i proti narazum a tlakum jako prave ten Caterpillar

Hykam

Venkovan: klasika s ponechanou folií opravdu nestačí, přes léto jsem při zalévání i několikrát denně promočen, každou chvíli zmoknu, když je sucho, jezdím domu jak kominík… Outdoor je opravdu potřeba, jinak má tel. životnost tak 2 měsíce.
Teď mám Nokii 3720, přejel jsem ji i traktorem a stále maká, akorát baterka dlouho nevydrží. Vím dalo by se to řešit novou baterkou, ale nová i když originál výrobce, stejně moc dlouho nevydrží.