Avatar uživatele
Mikynka

Jaký z chytrých telefonu android byste mi doporučili a proč?

Vybírám si nový mobil. Ten můj je už hodně starý a myslím že všechno bude lepší něž on. Zatím uvažuji o Samsung Galaxy Ace 2, ale chci slyšet i Váš názor…

Zajímavá 0 před 4157 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
www

Pokud znám praktické a tím i technické požadavky uživatele, odpovědět většinou dokáži.
Bez těchto důležitostí ale ne, nelze.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Co očekáváte od telefonu? Máte nějaká speciální přání? Takhle těžko Vám poradíme.
Jinak se Samsungy a HTC nemám moc dobré zkušenosti, Samsungy jsou vůbec nejporuchovější (zkušenosti ze servisu).

Jen malé upozornění – pro Android je dost virů a nové přibývají, nezapomeňte si proto nainstalovat do mobilu antivir a v oficiálním obchodě nestahujte kde co (není to kontrolované, několikrát tam byly nebezpečné aplikace, které se tváří normálně, napíklad se vydávají za nějakou hru, atd.)… Proto bych se poohlédl spíš po jiném operačním systému, než je Android, například po Windows Phone nebo iOS či Blackberry (RIM OS).
Doplňuji:
geOrge. Hezké, ale proč nemůžu vyhodit možnost Google Android. Co kdybych chtěl telefon s iOS nebo Windows Phone? Nebo třeba bez operačního systému?
Chtělo by to dotáhnout do konce, pak to bude použitelné. Tohle je takové polovičaté…

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Těžká rada, když nikdo neví, na co hlavně ho chceš používat. Krom volání, SMS.
Fotky? MP?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

pro vaši otázku existuje velmi úzce specializovaná služba na adrese http://www.lep­sitelefon.cz

Tam jen stačí označit věci kterým přikládáte nějakou důležitost (lehky, levny, kompaktni, vykonny, atd …) a webovka vám přesně podle toho jakou důležitost jste jim přiřadila doporučí ty nejlepší android telefony dostupné na trhu.
Doplňuji:
Da se rict ze na tom webu najdete v kazdem pripade moji odpoved, protoze jsem tu sluzbu optimalizoval prave pro co nejpresnejsi radu sitou na miru zadanym pozadavkum.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika