Elly

Nějaké tipy na vytrvalostní běh?

Ve škole budeme mít závody ve vytrvalostním běhu. Já jsem spíše na ten rychlostní, tak se ptám, nemáte nějaké tipy nebo rady jak to zaběhnout líp? Předem děkuji všem :)

Odpovědi
mosoj

Trénovat.

marci1

Při vytrvalostním běhu si představ, že jsi tažená na laně, nohy potom jakoby běží lehčeji. Důležité je, jak tělo hospodaří s kyslíkem.

klob1

tak hlavně mít ruce při těle ne od těla..nejlepší je tzv indiánský běh,chvíli běžíš chvíli jen neco mezi rychlou chůzí a během..

Fifínek

Jestli můžete mít mp trojku nebo mobil, vem si je a při běhu poslouchej nějaký rychlý písničky. Poběžíš do rytmu, budeš si v duchu zpívat a ani Ti nepřijde, že běžíš nějak dlouho..:) ;)