slikes

Nějaké dobré přípravky na hlavu? :)

ČauČau, neznáte někdo nějaký dobrý přípravek na vlasy pro muže, který by měl matný efekt a vypadal prostě dobře na vlasech? :) A hlavní je, aby je neslepoval :) Chtěl bych zkusit přípravky Hanz de Fuko, alel bohužel se v Česku neprodávají :/ Děkuji za rady :) Jinak teďka používám od Schwartzkopf Beach boy (matt paste) a modeling fibre gum pro tvarování, ale chtěl bych si koupit nějaký přípravek na lepší úrovní (neříkám, že tyto přípravky nejsou, ale jsou to takový ty „základy“) Díky :)

Odpovědi
anonym

Zkus si tu hlavo prodrbat s motorovkou, to ti udělá lepší barevnější háro ;)

Haňuléx

Některé přípravky jsou fajn. Čím méně silikonů a parabenů, tím lépe. Stejně si myslím, že je nejlepší, dát si na hlavu bílý jogurt, tak na 10 min. Hezky vlasy vyživí, je to fajn.

unstable

Produkty hanz de fuko jsou dostupne na menstyling.cz

arygnoc

kulich.