dodole

Který přípravek zvolit?

Který přípravek bych měl zvolit místo gelu na vlasy? Zanechává mi po určité době takové bílé „chuchvalečky“ ve vlasech. Kamarád mi radí vosk nebo nějakou gumu,ale nemám s tím zkušenosti,poradil by někdo prosím,co zvolit, aby to nezanechávalo nějaké zjevné stopy? Předem díky.

Odpovědi
Dismas

Nejlepší je si vlasy nechávat přirozeně.
Jinak zkus naftu.

iceT

Myslíš třeba po týdnu aplikace gelu a bez umytí vlasů? To se nediv, a je to hnus teda.
Vosk zkusit můžeš, ale bacha na množtví, nebo budeš mít vlasy zase mastné a zplihlé.

pucipuci

Pěnové tužidlo.