Zvědavý

Nějaká seriozní internetová seznamka ?

Máte z nějakou zkušenosti, nebo vaši kamarádi ?

Díky všem.

Odpovědi
Arne1

rande.cz, libimset.cz, a snad ještě něco. Problém je, že ženy tam chodí většinou ne pro seznámení, ale pro pokec.

anonym

Zkus Speed dating, u nás zatím moc neznámé, ale lepší. Až budeš moci.

Edison

Seznamky jsou jen tak seriózní, jak seriózní lidi tam choděj.

Kryšpín

Každá je super, ale je to loterie

terry

Arne, ženský tam hledají pokec a mužský někoho na vrznutí.

Edison

Každej tomu říkáme jinak… Forma není důležitá. Důležitý je bejt dycinky tak trošičku na šrot… 😁 Aneb… chlapi to tak nějak prostě neuměj říct „zaonačeně“, ale jinak jde stejně nakonec oběma o totéž. 😁 Tak nás Pánbůh stvořil. Nakonec… stejně Adama svedla Eva… A zaonačila to za jabko, dežto Adam si chtěl normálka vrznout…