Kura

Hlavní stránka ve Win10 v prohlížeči EDGE jako jediná nejde načíst. Co s tím může být?

Nejde mě načíst hlavní stránka Centrum.cz pod Edge, ale pod Google Chrome ano. Je to jediná stránka, co tam nejde načíst. Nevíte proč?

Aktualizace všechny nainstalovány.

Nejlepší odpověď
ivzez

Centrum.cz vůbec nepoužívám,
ale dokud jsem jej používala, měl nekvalitní kód.
Ani prohlížeč EDGE nepatří k dobrým prohlížečům.
Tipovala bych, že příčinou bude nekvalita obého.

Další odpovědi
mosoj

Nic jiného než EDGE nepoužívám. Mám pro to své důvody a hádat se nechci.

Zkusil jsem a vše je bez problémů. Máš všechny aktualizace W 10? Vím, že je k aktualizacím systémů neopodstatněný až nebezpečný odpor.

Muffz

Načte mi to v pohodě a EDGE urychleně vypínám.