hanysicek

Nefungující stránka

ahoj, prosím o radu.. vůbec mi nejde načíst facebook.. když dam normálně www.facebook.com, vubec to nereaguju, pokud si to dám třeba přes google, taky to vůbec nereaguje, prosím nevíte co s tím? Nemůžu to mít třeba někde zablokavané? Děkuji předem.
Doplňuji:
No to mě taky napadlo, ale tak když by to bylo zablokavané kde to odblokuju?

Nejlepší odpověď
rynek878

zkuste kliknout na odkaz vpravo dole na této stránce,mě se otvírá !

Zdroj: http://www.fa­cebook.com/od­povedi.cz

Další odpovědi
eLx

může být výpadek serveru, můžeš to mít zablokované…

AnnMary

Zdravím! Fb mívá občas výpadky, takže to nemusí být tebou – tvým PC…jestli ti to však nefunguje dýl, tka zkus stáhnout nový prohlížeč např. přes stahuj.cz třebas operu nebo google chrome :) a pak to zkus otevřít tam :)