Avatar uživatele
Registrovaný

Nefungují odkazy v dokumentu ve Wordu

Nějakým nedopatřením v nastavení PC nemohu používat odkazy zkopírované do dokumentu Word a i v Outlooku. Pokud použiji Ctrl+klepnutí jak se má a je i nápověda, odkaz se neprovede a je vypsána hláška: ,,Operace byla zrušena z důvodu omezení platných pro tento počítač. Obraťte se na správce systému". Neví někdo kde toto omezení odstranit? Např. toto nefunguje: [color=#0000FF]http://www.youtube.com/…[/color] .
Dělám to zatím tak, že odkaz zkopíruji a zadám přímo do IE prohlížeče do H. řádku. Nechci znova instalovat Micr.Office, stávající nastavení by se mohlo přenést možná i do původních zálohovaných dokumentů Word. Mám WIN 7, Office 2007. Děkuji za odpověď.

Doplňuji:
Ještě bych chtěl doplnit, že zde mnou uvedený odkaz videa zde a z této stránky poklepem funguje. Pokud ho dám ale do Wordu nějakého .docx tak již se neotevře a vypíše onu uvedenou hlášku--: Operace zrušena atd...Neotevírají se mi ani odkazy v Micr. Outlooku. Musím každý zkopírovat a zadat ručně do IE.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Registrovaný

Zkuste kopirovat text(tedy vas odkaz), oznacit text, CTRL+K a vlozit zkopirovany text do pole pro odkaz.


Avatar uživatele
Zlatý

Co takhle použít nápovědu F 1 !

Nepíšeš jakou verzi Wordu máš. Souvisí to s hypertextovým odkazem. Zřejmě máš vypnuté vytváření hypertextových odkazů. Vše se dá jednoduše dohledat v nápovědě.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Registrovaný

Vrátný

Tak jsem to vyřešil a podávám to i pro ostatní, protože je to složitá věc. Použijte odkaz: http://support.microsoft.com/… . Následně-- automaticky opravit. Neuvěřitelné se stane skutkem. Po restartu fungují odkazy. Rudaa přijímá upřímné díky.

Avatar uživatele
Registrovaný

Vrátný

Hypertextové odkazy jsem zapnul minule. Nezobrazovaly se mi modře a tak jsem je zapnul. Nyní se modře zobrazují ale jsou blokovány. Jinak v mé otázce je uveden systém a i verze Wordu. Neviděl jsi to?
Jinak by bylo vhodnější poradit konkrétněji. Porady typu Vygoogluj si to nebo najdi v Nápovědě je odbytá otázka. Nápověda některých témat je značně zbouchlá a mnohdy odkazuje na nesmysly. To pravé co se potřebuje se nenajde. PROTO SE PTÁME ZDE.

Avatar uživatele
Registrovaný

Vrátný

Proboha ! Vždyť to dělám a také jsem to napsal nahoře. Takto to není řešení. Normálně jsem to dělal dříve Ctrl+myš. Nyní je to blokované. Kopírovat a následně vložit to umí snad každý. Zde se jeví hláška o blokaci. Proč???

 

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1063
Zlatý Hlada 972
Zlatý ge0rge 954
Zlatý gecco 905
Zlatý led 884
Zlatý www 829
Zlatý badisko 818
Stříbrný cochee 684

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.