lucille

Nefungují mi světla na autě (většinou když je vlhko nebo zima)

Ahoj, nevíte prosím proč mi blbnou světla na autě (toyota yaris)? Všimla jsem si že by to mohlo být vlhkostí nebo zimou ale nejsem si jistá. Když nasednu do auta a nastartuju tak mi nejdou přední světla potkávací a dálková ani zadní světla (mám automatické rozsvěcení světel) rožnou se až po nějaké době jízdy (10min – 45min). Když vypnu automatické rozsvěcení zapnou se mi jen zadní a obrysová světla. Byla jsem s tím před cca měsícem v servisu a tam mi bylo řečeno že to spravili (fungovali asi 2 týdny). Nemáte nějakou radu co s tím je a jak to opravit?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Já bych šla do servisu reklamovat opravu.

Další odpovědi
KAROŽNÍK

Tak si kup nové auto..