Nevíte, proč nefunguje startování na trabantu?

Dobrý den, chtěl bych se poradit s mým problémem se startérem.....Dnes jsem zkoušel po zimě nastartovat trabant s novou baterií.Odpoledne se ventilátor startování točil, ale k večeru už nereaguje na nic, když otočím klíčkem nic se neděje :( ...Nevíte v čem by mohl být problém (odešel startér nebo jak?) Děkuju za odpověď.
--
Původní neotázka
Nefunguje startování na trabantu

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Bez měření není vědění. Páč může být porouchaný starter, nebo jen upadlý drát od cívky starteru.

Další odpovědi:

Zlatý

Je to možné. Zkus znovu překontrolovat připojení zda tam jde proud. Občas se stávalo, že se u startéru zasekl pastorek. Většinou to však alespoň cvaklo. V tomto případě většinou pomohlo poklepat na startér kladívkem.

Bronzový

Jestli není problém ve ventilátoru?Protože mně na žádném autě při startování ventilátor netočí,jen protáčí starter motorem!!!Zřejmě jste totálně "vyšťavil" baterii.
Jinak pokud je autí v dobrém TS tak není problém se startem,osobně jsem po 3/4 roku stání jen po doplnění vody do chladiče, (není kapalina z důvodu prasklého topení) a bez vyjmutí a nabití baterky a dokonce na starou směs benzínu s etanolem,nastartoval své auto.Chytlo nadrc!!!

Bronzový

To protoč klikou. Asi má tu možnost. nebo si to pletu. je to dlouho.

Zlatý

Již z textu otázky je vidět, že s tím nepohneš. Popros souseda a nabij akumulátor.
Akumulátor je nesprávně baterka.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý Drap 853
Stříbrný cukrar 756
Zlatý mosoj 730
Zlatý gecco 478
Zlatý Kepler 435
Bronzový kapitán 338
Stříbrný honza19hk 288
Zlatý Lamalam 278
Zlatý led 263
Zlatý Hlada 251

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.