Sturm

Nevíte, proč nefunguje startování na trabantu?

Dobrý den, chtěl bych se poradit s mým problémem se startérem.....Dnes jsem zkoušel po zimě nastartovat trabant s novou baterií.Odpoledne se ventilátor startování točil, ale k večeru už nereaguje na nic, když otočím klíčkem nic se neděje :( …Nevíte v čem by mohl být problém (odešel startér nebo jak?) Děkuju za odpověď.

Původní neotázka
Nefunguje startování na trabantu

Nejlepší odpověď
cukrar

Bez měření není vědění. Páč může být porouchaný starter, nebo jen upadlý drát od cívky starteru.

Další odpovědi
Drap

Je to možné. Zkus znovu překontrolovat připojení zda tam jde proud. Občas se stávalo, že se u startéru zasekl pastorek. Většinou to však alespoň cvaklo. V tomto případě většinou pomohlo poklepat na startér kladívkem.

jáára

To protoč klikou. Asi má tu možnost. nebo si to pletu. je to dlouho.

mosoj

Již z textu otázky je vidět, že s tím nepohneš. Popros souseda a nabij akumulátor.
Akumulátor je nesprávně baterka.