Lorelai

Když mi někdo posílá doporučený dopis, vhodí mi pošťák do schránky takový ten papírek na vyzvednutí?

Když mi někdo posílá doporučený dopis, vhodí mi pošťák do schránky takový ten papírek na vyzvednutí nebo musím jít na poštu sama?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud Tě nezastihne doma, vhodí Ti do schránky lístek, že jsi nebyla zastižena doma a kdy si dopis můžeš na příslušné poště vyzvednout. 🙂

Další odpovědi
anonym

A jak se dozvíš, že jsi obdržela doporučený dopis, když ti pošťák nevhodí do schránky upozornění o uložení zásilky?

gecco

Ne, klidně běž na poštu s někým…
:-O

cukrar

Zlatý

marci1

Pokud Tě nezastihne doma, vhodí Ti do schránky lístek, že jsi nebyla zastižena doma a kdy si dopis můžeš na příslušné poště vyzvednout. 🙂

a já doplním správnou odpověď, že když si nevyzvedneta zásilku, pak Vám dopis pošták hodí do schránky.