AnonymousCZ

Nedávno jsem pozval děvče na rande chce se setkat v cajce u dýmky mám teprve 15 ona taky je to v pořádku ? Co dělat ?

Je to v pořádku?
Doplňuji:
Jak jí říct ,že není nejlepší nápad jít na dýmku ,abych nevyšel na svatouska?

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud se čajovna jmenuje U dýmky,tak je to v pořádku.
Doplňuji:
Je lepší být sám sebou než se přetvařovat a být za někoho,kým nejsi.
Prostě jí řekni,že nekouříš a je to.I když nevím,co se asi v čajovně kouří,no.

Další odpovědi
MK44

Jakej svatoušek?! Prostě ji oznam, že nějaký svinstvo kouřit nebudeš! A jestli to dělá ona, tak že se Ti to na ní nelíbí! Navíc, zveš ji Ty. Teda Ty volíš kam! Basta! Co je na tom svatouškovský?…

Bobík147

V nepořádku je ta dýmka, pořád to je tabákový výrobek a neměl by být prodáván nezletilým.
Ale nemyslím to zle, taky mi bylo 15 a taky jsem do čajovny chodil (nejenom kvůli čaji) :D

marci1

Musíš na ni zapůsobit kouzlem své osobnosti a navrhnout ji rande na nějakém více zajímavém místě. Vodní dýmku si nechejte opravdu na pozdější dobu.