Džanička

Nedávno, asi před měsícem dávali v televizi film, nemůžu si vzpomenout na název, pomůžete??

Bylo to o chlapovi, který si sestavil oblek, něco jako robotický, byl červený, a mohl v něm lítat.. Začínalo to tak, že ho unesli aby terosistům vyrobil nějakou bombu, kterou vytvořil, a on místo bomby sestrojit ten oblek, aby jim utekl.. Nemůžu si vzpomenout na název.. Díky
Doplňuji:
Jo, to je ono.. Ď

Nejlepší odpověď
Syd

Iron man?
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/I­ron_Man_%28fil­m%29

Další odpovědi
masakrmen

Na 100% jsem si jistý, že je to IronMan 🙂