speedy111

neco pro chytre

beznožka leží na jednonožce dvounožka sedí na třínožce čtyřnožka dostane zbytek

Nejlepší odpověď
annas

Beznožka – tvor bez nohou (ryba?) leží na něčem, co má jen jednu nohu. Dvounožka – člověk sedí na stoličce (třínožce) a zřejmě beznožku jí. Zbytek z beznožky dostane pes nebo kočka.

Další odpovědi
lejla37

Ryba je na stole s jednou nohou, i takový je ,člověk tu rybu na stole jí a sedí na stoličce a pes dostane zbytek