krum

Něco jiného na stahování filmů než uložto.cz

Neznáte jinou stránku na stahování filmů zdarma než ulož to?

Nejlepší odpověď
badisko

edisk.cz…

Další odpovědi
Bedy

Například hellspy.cz nebo share-rapid.com

briliant

hellshare.cz

Beer4Real

czshare.com

Tlamyčka

Mám dobrou zkušenost s Webshare, pomalu tam lze neomezeně po jednom stahovat zcela zdarma, stejně jako na Ulozto. Lze si předplatit neomezené stahování (to je to hlavní, ne platit úměrně množství dat – tedy pokud někdo sbírá filmy a seriály ve velkém) na měsíc (59,–) nebo čtvrt roku (159,–). Jde to i na déle, ale to jsem nestudovala, to už budu mít plné disky. 😁