Denisa32

Je bezpecne stahovat napriklad pisnicky z Ulozto? :)

Odpovědi
setapouch

Ano, je to bezpečné. Ulozto.cz není malware stránka. Nicméně malware se může šířit odevšad, protože obvyklý vektor jsou reklamní bannery. Onehdá jsem zaznamenal malware na jakýchsi stránkách o vaření.

Doplňuji: arygnoc je zjevně retardovaný. Nejmíň pětkrát jsem mu citoval ustanovení zákona, které stahování výslovně povoluje, ale bohužel, jeho inteligence na to nestačí a dosud to nepochopil.

arygnoc

nie.

nie je to autorizovaný distribútor mediálnych súborov, vlastne – distribútor žiadnych súborov, je to úložisko (sťahujete niekoho iného uložené súbory, používate, čo nie je vaše).
toľko z etiky a práva.

technicky vzaté, do akéhokoľvek mediálneho súboru nie je ťažké ukryť akýkoľvek iný súbor – včítane škodlivého.
keď sťahujete súbory z neautorizovaného zdroja, riskujete – 10.000× sa nič nestane, stiahnete 10.001 raz a prídete o všetky dáta, bankový účet a ešte vám niekto narobí dlžoby.

lakomstvo sa nevypláca.

;-Q

anonym

Já stahuju a zatím se mně nic nestalo.Ale asi to bude tím, že stahuju pro mladé nepopulární muziku…Evu a Vaška a v této době písničky ze Šlágru.

Pepa25

Setapouch: Ulozto.cz opravdu není malware stránka, ale warezu je plná už po okraj 😉 A warez je obecně rizikovější…

anonym

Arygnoc, čí je ten ksicht, co tady používáš, to asi taky nebude tvůj, viď?

setapouch

Zásah :D