Avatar uživatele
Denisa32

Je bezpecne stahovat napriklad pisnicky z Ulozto? :)

Zajímavá 0 před 3224 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

Ano, je to bezpečné. Ulozto.cz není malware stránka. Nicméně malware se může šířit odevšad, protože obvyklý vektor jsou reklamní bannery. Onehdá jsem zaznamenal malware na jakýchsi stránkách o vaření.

Doplňuji: arygnoc je zjevně retardovaný. Nejmíň pětkrát jsem mu citoval ustanovení zákona, které stahování výslovně povoluje, ale bohužel, jeho inteligence na to nestačí a dosud to nepochopil.

Upravil/a: setapouch

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

nie.

nie je to autorizovaný distribútor mediálnych súborov, vlastne – distribútor žiadnych súborov, je to úložisko (sťahujete niekoho iného uložené súbory, používate, čo nie je vaše).
toľko z etiky a práva.

technicky vzaté, do akéhokoľvek mediálneho súboru nie je ťažké ukryť akýkoľvek iný súbor – včítane škodlivého.
keď sťahujete súbory z neautorizovaného zdroja, riskujete – 10.000× sa nič nestane, stiahnete 10.001 raz a prídete o všetky dáta, bankový účet a ešte vám niekto narobí dlžoby.

lakomstvo sa nevypláca.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já stahuju a zatím se mně nic nestalo.Ale asi to bude tím, že stahuju pro mladé nepopulární muziku…Evu a Vaška a v této době písničky ze Šlágru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Setapouch: Ulozto.cz opravdu není malware stránka, ale warezu je plná už po okraj 😉 A warez je obecně rizikovější…

před 3221 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Arygnoc, čí je ten ksicht, co tady používáš, to asi taky nebude tvůj, viď?

před 3224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Zásah :D

před 3224 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek