Nechci jít s kamarádem na pivo. Jak na to?

Slíbil jsem že zítra půjdeme na pivo nebo na kořalku. Jenže se s ním budu nudit. Dá se tomu nějak vyhnout? Nechci mu říct že ho nemám rád, že mě stačí na max. čtvrt hodiny.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jak to tedy vyřešíš.?Pak to není ten správný kamarád .To se budeš stále na něco vymlouvat? To není správné .Řekni mu , že nejste naladěni na stejnou notu a že bude lepší když se nebudete scházet.Buď to jako "kamarád pochopí a nebo se urazí " pak to nebyl ani kamarád. Nedávej mu falešné naděje.

Další odpovědi
FilosofovaEm

Tak s sebou vezmi nějakou kočku. Třeba se zamiluje a bude chodit na pivo s ní 🙂.

roxy52

To je tak,nejdřív se něco slíbí a pak se hledá,jak se s toho slibu vykroutit.Takže příště,než něco slíbíš,tak si to ještě pořádně promysli.

Michal

Taktně mu to říct.Výmýšlení nemá cenu,brzy by došla inspirace,nebo by to prasklo.

lorja

Chlap by měl dodržet slovo.Proto tentokrát jít s kamarádem na pivo a příště nic neslibovat.