Cenobita

Nechcete si udělat »složitější« online test z dějepisu?

https://www.ze­na.cz/volny-cas/velky-test-z-dejepisu-zs/r~i:graphic­s:2593/

Tento: jsem udělal tři chyby.

Nejlepší odpověď
dudu

Jen dvě.

Další odpovědi
Rokio

Já jsem udělal šest chyb v tomto testu.

Slecna 007

Bez chyby ☺. Ale přiznávám, že u J.A. Komenského jsem do tipla.

Kulpix

Ne. Dějepis nesnáším. Ale stejně to zkusím.

kapka

Sedm chyb, jdu se zabít. :D

klumprt

Já jsem s nechal nachytat jenom u toho Keplera. Nepřečet jsem si to pořádně a flákl jsem tam Tychona, protože ten byl i v tom filmu. Jenže Tycho nevymyslel Keplerovy zákony. No snad mi kolega kepler zde odpustí. 🙂

mis.marketka

Jedna chybka 🙂

ten který je

Dvě chyby.

suaeda

4 chyby.

quentos

Taky tři chyby (a mohl jsem mít jen jednu – u dvou jsem opravil před odesláním správnou možnost na špatnou). Už u předchozího testu jsem říkal, že jsem na dějepis nikdy nebyl žádnej lumen a s výjimkou moderních dějin mě ani nebavil. Takže s výsledkem opět spokojenost.

Nuk nuk

16 z 20. Já vážně nejsem na dějepis a hlavně mi dělají potíž letopočty, takže já si jdu gratulovat k úspěchu :)

anonym

měl jsem dvě chyby

putující

Dvě chyby.