9 řemesel

Nebylo by vhodné zde zavést další,pátou robriku?Třeba s názvem „Osloviny“ ? Člověk čeká zajímavý dotaz,

a místo něj blábol.I já jich sem něco dal.Ale fakt to někdy štve.Naopak , když se chci od srdce zařechtat tak bych šel do těch oslovin.Toť můj názor.A vím, že nejsem sám.Stává se tady z toho asi trochu/dost něco jiného.A to říkám já, který má legrácky opravdu rád.
Doplňuji:
Oprava pro detailisty : rubriku

Nejlepší odpověď
1popelka1

Vždyť to říkám celou dobu, proti diskuzím nemám nic (i když Odpovědi nejsou diskuzní server, podle kodexu), ale mají mít samostatnou rubriku a neměly by být zahrnuty do skore užitečných odpovědí.
Pod jakým názvem už mi je docela jedno, ale osloviny zní dobře/vtipně, člověk si aspoň představí, co se v rubrice skrývá…
Doplňuji:
Tak ne diskuzní, ale pitomé a to jsem hodně slušná.

Další odpovědi
mosoj

Miroslavst : No otázky to jsou, ale jak od někoho ze zvláštní školy.

mojitek

rubrika NEZAŘAZENO alias KOKOTINY by se šikla

Miroslavst

Nebylo, protože já položil otázku a velmi mě zajímá odpověď. Respektive neznám odpověď na otázku a tak se ptám.
Je to totiž slušná, neopakující se otázka, která neporušuje zákony ani kodex, nenavádí k nenávisti ani porušování zákonů, není to chatovací otázka a ani nejde o seznámení.

Veškeré otázky, které jsem položil v poslední chvíli absolutně splňují kodex uživatele.

Obzvlášť pro 1popelka1 uvádím, že uvedené dotazy nejsou ani diskuzí.

1popelka1

Ono by i pomohlo, kdyby na „takové“ otázky nikdo neodpovídal!

kapka

Jenže to nemůže nikdo nikomu zakázat. Každý si může odpovídat na co chce a ptát se téměř na co chce.
Ale souhlasím, že by mohla být zavedena pro tyto praštěné a konverzační otázky a odpovědi zvláštní rubrika se zvláštními pravidly, nebodováno /palce ano, ale nepřipočítávaly by se za ně body/ a pod.

1popelka1

Přesně tak, Kapko.