Avatar uživatele
9 řemesel

Nebylo by vhodné zde zavést další,pátou robriku?Třeba s názvem „Osloviny“ ? Člověk čeká zajímavý dotaz,

a místo něj blábol.I já jich sem něco dal.Ale fakt to někdy štve.Naopak , když se chci od srdce zařechtat tak bych šel do těch oslovin.Toť můj názor.A vím, že nejsem sám.Stává se tady z toho asi trochu/dost něco jiného.A to říkám já, který má legrácky opravdu rád.
Doplňuji:
Oprava pro detailisty : rubriku

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, Tombik, annas, roxy52, kvikal, 1popelka1, kapka, salsa verde, ladyhawke, Terryle před 4951 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Vždyť to říkám celou dobu, proti diskuzím nemám nic (i když Odpovědi nejsou diskuzní server, podle kodexu), ale mají mít samostatnou rubriku a neměly by být zahrnuty do skore užitečných odpovědí.
Pod jakým názvem už mi je docela jedno, ale osloviny zní dobře/vtipně, člověk si aspoň představí, co se v rubrice skrývá…
Doplňuji:
Tak ne diskuzní, ale pitomé a to jsem hodně slušná.

Upravil/a: 1popelka1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Miroslavst : No otázky to jsou, ale jak od někoho ze zvláštní školy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

rubrika NEZAŘAZENO alias KOKOTINY by se šikla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Nebylo, protože já položil otázku a velmi mě zajímá odpověď. Respektive neznám odpověď na otázku a tak se ptám.
Je to totiž slušná, neopakující se otázka, která neporušuje zákony ani kodex, nenavádí k nenávisti ani porušování zákonů, není to chatovací otázka a ani nejde o seznámení.

Veškeré otázky, které jsem položil v poslední chvíli absolutně splňují kodex uživatele.

Obzvlášť pro 1popelka1 uvádím, že uvedené dotazy nejsou ani diskuzí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

Ono by i pomohlo, kdyby na „takové“ otázky nikdo neodpovídal!

před 4951 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Jenže to nemůže nikdo nikomu zakázat. Každý si může odpovídat na co chce a ptát se téměř na co chce.
Ale souhlasím, že by mohla být zavedena pro tyto praštěné a konverzační otázky a odpovědi zvláštní rubrika se zvláštními pravidly, nebodováno /palce ano, ale nepřipočítávaly by se za ně body/ a pod.

před 4951 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Přesně tak, Kapko.

před 4947 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek