Miroslavst

Nebylo by lepší,pokud by stavěli sjezdovky někde jinde?

Nebylo by lepší, pokud by stavěli sjezdovky někde na rovině, kde by široko daleko nebyl žádný strom nebo stožár?
Tolik zraněných co stále píšou.
Nebylo by to lepší?

Nejlepší odpověď
anonym

prosím tě já když chodila do školy tak nejen že nebyly sítě,ale ani stožáry omotané molitanem,sjezdovky taky nebyly na takové úrovni jako dnes udržované,nemluvě jak tenkrát vypadaly lyže,to bylo ještě na šněrování,a úrazy nebyly,každý musí dávat pozor,pokud pojede bez helmy,a jak čuně-nevidím,neskyším hlavně že fičím tak i kdyby to bylo na rovině nic nepomůže,jde o to že u každého sportu hrozí úraz,ale ke každému sportu se musí člověk postavit zodpovědně a myslet i na to že tam nejsi sám

Další odpovědi
mosoj

Pocházím ze Šumavy a když byl sníh jezdilo se na všem co jelo. Lyže po dědečkovi, vázání kandahár, boty co se našly na půdě.
Zrovna tak se soutěžilo kdo sjede ne sjezdovku, ale větší mez, dole bez dojezdu.
Nepamatuji si že by někdy došlo k vážnému úrazu. Každý ale věděl a ctil jedno pravidlo rozjelo se ti to moc ? nevíš co s tím ? sedni si na prdel a zastav. Lepší prodřené gatě než zlomená noha.
Dnes v televizi řeknou že měl či neměl přilbu. Já se ptám měl hlavu a mozek.

Stejné jako na silnici.
Za tohle opravdu nemůžou ti naši tam „nahoře“.

Pro ty co neví co byl „kandahár“. To bylo vázání už s festovejma lankama a když se zaklaplo od lyží vás nikdo nesundal jedině, že by vám utrhl nohu. A na hlavě jsem měl pořádnýho kulicha aby mě neumrzly uši. I toho kulicha už přetransformovali na něco jiného.

panenka

Lepší by to určitě bylo ale to bychom tady musely mět chytřejší mozky a né ty co tu na hoře máme

takhlene

No to je bezva nápad,ale já mám lepší,co takhle na poušti,tam stromy nejsou a kopečky ano a už to experti podobným co jsou taky tady, zkoušeli,dokonce to některým docela jelo.Musím se pochválit za to co mne bezvadnýho napadlo,určitě jsem Vás všechny mile překvapil,těch palců mi moc nedávejte.

Terryle

Na rovině by to moc nejelo… ;o)

Ale ne, chápu, jak to myslíš. Bylo by to lepší, ale je to nereálný – u nás není tolik místa. A kopce jsou zalesněný a vykácet se to nesmí.
No a nárazy do sloupů – to jsou většinou sloupy vleků a lanovek, bez kterejch sjezdovka nemůže fungovat… Problém není ve sjezdovkách, ale v lidech – neumí to a jezdí jako blbí. Nebo to neumí, ale koupí si super vybavení, který jezdí jako blbý skoro samo…

tom004

Na rovině? Proč ne,navrhuji stadiony,náš fotbal stejně není ke koukání.