Nebylo by dobré,aby se někde tady ukázalo,že otázka byla smazána?!

Já se morduji z odpovědi,chci ji vložit a ejhle,otázka je v čudu.
Doplňuji:
A nejlepší by bylo,kdyby se objevil nick,který otázku smazal!
P.S. Adminovi dám podnět k realizaci.

Nejlepší odpověď
M.

Bylo, bylo.
Teď mě navíc napadlo, že by bylo fajn, kdyby byla možnost odpověď i otázku opravit (myslím překliky apod.), aspoň jednou.

Další odpovědi
quentos

taky mám tu zkušenost. Není to špatnej nápad.

Sůwa

Právě jsem doslova v přímém přenosu viděla, jak mizí dotaz na „frustraci“. Tam ani není třeba uvádět, kdo to smazal. Nebo se snad mýlím?

Drap

Bylo by to bezvadné. Podporuji tento nápad a držím palce, i když ta naděje je asi příliš malá

tom004

Nemyslím si, že je to dobrý nápad. I když se tady někteří uživatelé vzájemně „nemusí“, pořád to zůstává, víceméně, v obecné rovině. Pořád se můžeme jenom domýšlet KDO. V okamžiku zveřejnění nicku toho, kdo „smazal“, se stanou stránky místem k tzv.: „vyřizování účtů“ a potom by,alespoň pro mne, nemělo smysl tady zůstávat.

bolak

sůwa: kdyby se choval slušně, nemusel by mazat

Sůwa

Tak, tak 🙂