Alešek Fialů

Nevíte, byl nějaký animák, v němž při závěrečných titulkách letěli dva kluci s kšiltovkama s vrtulí?

Nebyl animák kde při závěrečných titulkách letěli dva kluci těma kšiltovkama s vrtulí?

Nevím jestli to pamatuju dobře, ale myslím že jsem viděl animák, kde tam během závěrečných titulek létali dva kluci s těma kšiltovkama s vrtulí na hlavě. Nepamatuje si to taky někdo náhodou?

Odpovědi
Brblal

Kdysi vysílali večerníček pro nejmenší, byl tam kominíček Sazinka a ten měl klobouk, na kterém se objevila vrtulka a on létal, jde to najít na youtube.com