NikolkaCZE

název oblečku

prosím vás slečny potřebovala bych nějakou stránku nebo jak se tomu říká tomu co má jen na těch nohách neumím to nikde sehnat všude jsou jen korzety a nikde samotné. Díky

http://www.ba­zos.cz/img/1/359/2062­9359.jpg

Nejlepší odpověď
Damiana

Vidím síťované samodržící punčochy. Ale má je přichycené podvazky, které jsou součástí toho korzetu. Podvazkový pás se prodává i samostatně.

Další odpovědi
Drap

Pokud dobře vidím, tak na nohách má jen punčochy, které jsou přichycené podvazky. Nic jiného nevidím.

Alesh

že by podvazky?