Araxis

Název filmu dle skutečnosti

Ví někdo?Nemohu si vzpomenout.FILM Z ROKU 1989–2002(MOŽNA),A­MERICKÝ,o dív­ce která v nápravním zařizení porodí chlapečka,ovšem není ješte plnoleta a tak jí kluka dají k adopci a až bude klukovi 18let,smí si ověrit kde byl kluk adoptovanOna cele ty roky čeká,slaví jeho narozeniny,va­noce,ma deti i manžela.Pak uběhne tech 18let a zjisti že syn-kluk umřel v 5ti letech v adoptivní rodine.Vsechny skutečnosti smeruji k tomu že byl týran a exhumované telo nasvedcuje že umřel prave na tyraní.Ona se rozhodne nasbírat důkazy a chce aby adoptivní matka šla sedet za vraždu jejího syna…prosím jestli víte co je to za film napište.Děkuji
Doplňuji:
Jo to je on.Děkuji.No on je podle skutečnosti.Děj je z roku 1972 a nejen že matka docílí toho aby ta druhá šla sedět,ale hlavně zahájí proces kdy se v USA změní zákon kdy si nezl. Svobodná ,matka ve státním zařízení smí nechat dítě bez toho aby byla nucena ho dat k adopci.Aspoň tak nějak to bylo.

Nejlepší odpověď
bolak

Nevím jestli je to podle skutečnosti, ale mohlo by to bejt toto > http://www.csfd­.cz/film/15266-ztracene-dite/

Další odpovědi
Sarrow

Napsal jsem ti dotaz sem, tak si to tam pohlídej…
http://www.csfd­.cz/diskuze/40-hledam-film/

Jinak doporučuji se diskuzím na těchto stránkách spíš vyhýbat, tvoří se tam skupiny provokatérů…
Doplňuji:
Ale mrkni na An American Crime, je to taky podle skutečné události, ale nic pro slabé povahy…