aduska111

Znáte název filmu podobného filmu Lolita?

Prosím pomozte mi najít jeden film. Nevím prčo ale mám pocit že se to pořád jmenuje Lolita ale nikdy jsem to nemohla najít je tam jen rok 1962 nebo 1997 a to to není. Ale má to úplně stejný scénář že je tam čtrnáctiletá holka a zamiluje se tak do třicetiletého chlapa (možná i míň) pořád mu otravuje život ale on ji nechce navíc má přítelkyni kterou ta holka potom někam zavře a pustí na ni včely potom se na něj nějaák naštvala že ji řekl ať za ním nechodí a řekla svým rodičům že ji znásilnil potom skoro na konci filmu se tam, nějak prali a ona něco udělala svému otci pak se ukázalo že lhala a skončila na psychiatrii a poslední ukázka z filmu je jak mu píše dopis (tomu chlapovi) a jak tam píše srdíčka .. Doufám že to poznáte :) Omlouvám se za hrubky, nesmyslné věci a za opakování slova potom a nějak

Nejlepší odpověď
klumprt

Tento film neznám. „Pravá“ Lolita podle knihy Vladimira Nabokova byla spíš o tom, jak se muž středního věku zbláznil do 12 leté holky. Ta ho nejdřív příliš nebrala na vědomí, ale nakonec mu podlehla. Takže myslím, že to není úplně ono. Žádné včely tam nebyly 🙂

Další odpovědi
bolak

Zkus se mrknout na ČSFD do profilu filmu Lolita na „Podobné filmy“ (vpravo), jestli ho tam nenajdeš

Případně můžeš zkusit projet ještě tyto googlem vyhledané filmy > https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=mlad%C3%A1+d%C3%AD­vka+pos%C3%ADl%C3%A1+do­pisy+srd%C3%AD­%C4%8Dka+zn%C3%A1sil­n%C4%9Bn%C3%AD&oq=mlad%C­3%A1+d%C3%ADvka+pos%C3%A­Dl%C3%A1+dopi­sy+srd%C3%AD%C4%8Dka+zn%­C3%A1siln%C4%9Bn%C3%­AD&aqs=chrome­.0.57.8876j0&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8#q=%22obvin%C3%AD+ze­++zn%C3%A1sil­n%C4%9Bn%C3%AD%22+OR+%22­obvin%C4%9Bn%C­3%AD+ze+zn%C3%A1sil­n%C4%9Bn%C3%AD%22+OR+%22­%C5%BEe+ji+zn%C3%A­1silnil%22+OR+%2­2%C5%BEe+byla+zn%C3%A1s­iln%C4%9Bna%22­+site:csfd.cz