Avatar uživatele
vomibest

Navštěvujete amatérské divadlo?

Má amatérské divadlo ještě nějaké fandy, nebo je to jenom pro okruh známých?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5081 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

V našem městě jsou stále nadšení ochotníci. Ročně nacvičí 1 – 2 představení. Zájem místních je obrovský.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iwetax

U nás v létě hrají amatérská divadla za 50kč na podium před restaurací a je to moc krásný zážitek. Chodí tam tak 250 lidí. Většinou se mi to moc líbí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Já ano a je to na velice dobré urovni.Navštěvnost velká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jasně. dokonce jsem ho zamlada sám hrával, takže mu nadále zůstávám věrný jako divák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

Zajeď si na Jiráskuv Hronov,začátkem srpna a budeš překvapen,jak velká je popularita ochotnického divadla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ne,nenavštěvuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Pokud mam moznost,tak ano v detsvi jsem tez hral,asi vlohy po rodicich.
Jinak je to asi nejspis nejlepsi mistni satira kazdeho problemu.Tedy podle druhu hry.
Sasmozrejme uznavam profesionaly,ale kdyz clovek uvidi nekoho velmi blizkeho,je to asi sranda,nebo pozitek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Divil by ste se, kolik je víborných ochotnických divadel.Existuje několik divadelních přehlídek.My jezdíme pravidelně.Nap­říklad ve Vysokém nad Jizerou je Krakonošův divadelní podzim,kde se sjedou spolky z celé republiky,kteří se sem nominovali z menších přehlídek.Letos už bude tuším 42.ročník.A hlav­ně,posezení s ochotníkama končí většinou až nad ránem.Mezi nejlepší Patří MRSŤA PRSŤA Kouřim nebo Boleradice.Zkuzte někdy zaját,stojí to za to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Ano,navštěvuji.Na našem gymnáziu v Rožnově p. R. je divadelní soubor DiGoknu a nedávno jsem v jejich podání viděla představení Frakenstein a bylo senzační.Také Rychlé šípy v podání souboru CHAOS z Valašské Bystřice stály zato.Příští čtvrtek se chystám na Charleyovu tetu,kterou nám přijede předvést soubor z Hrachovce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek