karolka<3

Návrh na fotku zobrazující přátelství

Dobrý den,
mám ze školy projekt z VV udělat fotku, která by zobrazovala přátelství. ALe nějak mě nic moc nenapadá. Jediné co mě napadlo je vyfotit několik lidí v kroužku jak dávají ruce na sebe (takový to gesto: jeden za všechny, všichni za jednoho), jinak mě opravdu nic nenapadlo. Máte nějaký nápad?

Nejlepší odpověď
barnajka

A co třeba motiv dvou lidí šplhajících po skále/umělé horolezecké stěně?
Propoj je navzájem lany a snaž se udělat ten záběr tak, aby člověku došla ta dvojí symbolika:

  1. Když ti budou docházet síly, neměj strach – jsem tu s tebou, jistím tě a nedovolím, abys spadl dolů
  2. A když už spadneš, já spadnu s tebou ;)

Další odpovědi
ondra07

To s těma rukama je asi nejlepší, nic lepšího už asi není. Teď akorát popřemýšlet jak to ještě víc vylepšit…
http://www.du­els.cz/galeri­e/pratelstvi.jpg
Tahle není špatná…

Sea

Posílám ještě něco pro inspiraci, jsou tam hezký slogany, nejvíc se mi líbil ten s malýma klukama, hodil by se sice jako závěr projektu, ale je hezký.

Zdroj: http://www.na­profil.cz/kate­gorie/pratelstvi/

terry

Může to být koláž. Několik fotek v jedné?

Mně se líbí ty ruce dokola, co jsou na sobě, pak třeba 2 zvířata (kočky), co jdpou vedle sebe a také je dobrá symbolika ty pletené náramky přátelství.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?q=p%C5%99­%C3%A1telstv%C3%AD&hl­=cs&prmd=imvns&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&ei=XZcIT4HHA4­v14QSms8mNCA&sa=X&o­i=mode_link&ct=mo­de&cd=2&sqi=2&ved=0CBgQ_­AUoAQ&biw=999&b­ih=610