Oifa.S

Navazují na sebe dějově knihy ze Zeměplochy od Terryho Pratchetta nebo je jedno, kterou začnu číst první ??

Ráda bych si přečetla Zeměplochu od Pratchetta. Jen by mě zajímalo jestli ji musím číst od prvního dílu, nebo můžu začít Čaroprávností ??

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

NE

Doplňuji:
Přeji Vám příjemné čtení.
http://www.da­tabazeknih.cz/vy­dane-knihy/terry-pratchett-165

Další odpovědi
Lucijej

ANO

Knížky na sebe volně navazují. Nic se nestane, když začneš Čaroprávností, ale osobně bych ti doporučila začít od začátku.

Nikkol

ANO