maschin

Natočí mi v hospodě pivo s sebou?

Když si přinesu do hospody třeba pet láhev, natočí mi do ní pivo s sebou? Dříve si pánové chodili pro pivo s džbánkem, ale dnes jsou zase přísnější hygienické normy.

Nejlepší odpověď
Drap

Mohou. U většiny hospod s tím nebude problém. Záleží na tobě jakou nádobu si přineseš. Do PET lahví se špatně točí a ještě hůře z nich chutná.

Další odpovědi
elkon

Opravdový pivař si nechá natočit do džbánku.

tatanka

V případě, že je Vám 18let a výčepák bude mít čas se s tím babrat tak ano. Je to sice takové „prznění“ piva, ale je fakt, že pivo v petce vydrží déle než ve džbánku.

Zungu

Určitě natočí do čehokoliv co si přinesete. Pet láhve používáme běžně a nikdy s tím nebyl problém a to nejen u nás.