Naštvalo by vás, kdyby vám za týden přibylo jen 5 bodů do bodového účtu zde na Odpovědi.cz?

otázka je spíše směřována na bodysběrače 😁

Nejlepší odpověď
lexx

je mi to fuk, rohlík za to nekoupím

Další odpovědi
kapka

Jooooo! -_- Takže, prosimvás, lajkujteeee! A kdyz zrovna nebudu dlouho odpovidat, dají se lajkovat i starý odpovědi a otázky, mám jich plnej profil. A lajkujte mi to i vy, co mi nikdy nedáváte lajk. Doufám, že si to tu všichni přečtete, nebudu vám to psát každýmu zvlášť! -_- :DDDDD

anonym

Nenaštrvalo,ne­patřím mezi sběrače bodů,rád poradím ,pokud vím, nebo to najdu,když to dotyčný nenajde sám.

mosoj

Každý den se přihlašuj a budeš mít bodů 7.

gecco

KAŽDÝ den, za který mi nepřibude aspoň 50 bodů, považuju za promrhaný…
Pláču, utápím žal v alkoholu, pozývám si holky nevalné pověsti, roním takové slzy, že už jsem několikrát vytopil sousedy pod mým bytem a platil jim rekonstrukci…
😁
Vážně si myslíš, že jsou body tak důležité??
😉

Lamalam

To by byla katastrofa. Kdyby mě to potkalo, ihned volám linku duševní tísně.

Emefej

Naštvalo. Jde mi pouze o body a nic jiného mě nazajímá.

Drap

A proč by mělo ? bodů neni tak málo. Nejnižší přírustek bodů za týden je 0 .

anonym

Souhlasím s ostatními.Nevím, proč by mně to mělo vadit.NIKDO MNĚ ZA TO NIC NEDÁ když budu mít více či méně bodů.

Human

Ani neviem, že tu sú nejaké body :)