mojitek

nastavení rozlišení

Ahoj všem,mám malej problém : nainstaloval jsem si origo hru,a jelikož mám PC z roku raz dva,hra se sekala,zpomalenej film atd.tak jsem si v nastavení té hry dal malé rozlišení aby to nebyl takový nápor na moji 32 MB grafickou kartu(u hry je napsáno minim.64MB.Při spuštění hry ale zmodrala obrazovka a s údajem uprostřed-není signál- . Po opuštění hry je obrazovka zase ok,ale do hry nastavení abych to změnil se už nedostanu-prostě modro.Poradíte někdo?
Doplňuji:
odinstaloval jsem to a zase zpatky nainstaloval-a je to stejný.Je to uložený v tý hře asi nafurt pokud se to nepřenastaví.Jenže jak to přenastavit když není možnost se tam dostat..
Kde je ten adresář jak jsi psal?Na mě musíš krapet polopaticky 🙂

Nejlepší odpověď
bolak

Nejjednodušší to bude asi odinstalovat a znovu nainstalovat.

Pak je ještě možný, že si to nastavení hra někam ukládá. U většiny to tak funguje, mrkni se do adresáře té hry po souboru s koncovkou DAT neb INI, bude to něco hodně malého a bude to mít datum „naposledy změněno“ stejné jako když jsi uložil to nové rozlišení. Pak už to jenom edituješ klávenou F4, změníš hodnoty (pravděpodobně číslené) a uložíš.

Další odpovědi
SellLolAcc

jinak nedokazu te pochopit kdyz hra ma dano ze minimalne musis mit 64MB graf. kartu tak proc to instalujes kdyz mas 32MB? to tam neni napsany pro legraci

jinak nevim jestli to nejak pomuze ale ja bych reinstaloval windowsy…

mojitek

pro sellLo…
proč? Protože předešlou verzi (Painkillera)už mám instalovanou a hrálo to,i když trochu trhaně.Jinak MB to bylo pro mě španělská vesnice.Zatím ty rady na obnovení hry nefungují.Můžeš to reinstalování windowsů trošku vysvětlit?

bolak

Ok, takže polopaticky :)

Ono je možný že si tu hru sice odinstaloval, ale soubory s nastavením ti tam zůstaly, tudíž pokud tu hru nainstaluješ znova, tak se ti to zobrazení bude načítat stále z toho uloženého (špatného). Takže máš na výběr:

  1. odinstalovat znova celou hru a nainstalovat ji do jiné složky než byla.

B)Odinstalovat hru, smazat všechny soubory co po ní zbyly a zkusit ji nainstalovat znova.

Najdi si nejdřív kde je ta hra nainstalovaná.
Dej START>HLEDAT>SO­UBORY ČI SLOŽKY a do toho řádku napiš jméno té hry. Až ti to tu hru najde, tak všechny soubory té hry, budou v nějaké složce. Po tom co odinstaluješ hru tu složku otevřeš a zbylé soubory smázneš.

Po provedení jedné z metod by to mělo fungovat, pro jistotu ale ještě prohledej zbytek disku, je možné že se ta data ze hry uložila někam jinam.