Avatar uživatele
registronic

Jak nastavit vyšši rozlišení?

Mám monitor benq G2220HD (grafika ATI HD 5700 series) zapojen pres D-sub s redukci na digi. Vcera vecer sem zapnul PC a rozhodilo mi to rozliseni na nejake nestandartni (sem zvykli na 1920×1080). To ovsem v nastavení ROZLISENI OBRAZOVKY nemam. Zkusil sem reinstalovat drivery, nepomohlo.
Dostal sem se do nastaveni Graf. karty, zde mohu nastavit rozliseni 1920×1080 ale pouze 30Hz místo 60Hz.

Shrnuti: Potrebuji se dostat k rozliseni 1920 × 1080 60Hz, ktere jsem drive pouzival. Dekuji
Doplňuji:
Ventilator se toci. Jako monitor mam zapsan: 1. Obecny monitor nepodporujici technologii PnP. Tim to byt nemuze? Chtel sem zkusit drivery na monitor ale nemohu zadne najit. Pres Catalyst Control Center to zmenit take nejde.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Příčin by mohlo být vícero, já si bohužel myslím, že grafická karta je „načnutá,“ tj. polozkažená – mohlo se stát nějakou napěťovou špičkou a podobně – už jsem viděl 2×. Točí se ventilátor na kartě? Monitor bude v pořádku.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
registronic

PROBLEM NAPRAVEN!!! Je to usmevne ale jednalo se pouze o povytazeny kabel u monitoru :D. Dekuji za reakci.

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Tak to je fajn, ale divím se, že to jelo aspoň na půl plynu 🙂

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek