Nastane také migrace zvířat (mimo ptáků) z Afriky do Evropy?

Nejlepší odpověď
dudu

Pokud se bude i nadále oteplovat, tak určitě ano. Na jihu Moravy se např. již nově vyskytují dva druhy mírně jedovatých pavoučků i některé teplomilné rostliny.

Další odpovědi
gecco

Těšíš se na lvy na Vysočině?
😉
Ne – to v časovém horizontu tohoto století asi nehrozí.

slevin

za nejakych 100–200 let nebudou zadne zvířata volne,jen v zoo.krome hmyzu a skudcu

arachis

Přímo z Afriky nevím, ale jsou tu z Číny slunéčka. Po ptácích to bude určitě nejvíce hmyz.

anonym

gecco, netěším, ale taky se netěším z migrace opic!

gecco

😉